„Polowanie na kaczki” to nowa książka Macieja Kaźmierczaka, autora świetnej „Zwierzyny”.  Możecie nabyć ją w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Dom Horroru. Jest to osobliwa powieść osadzona w surrealistycznym świecie przesyconym grozą i strachem. Tajemnicza apokalipsa i traumatyczne życie bohaterów, których tragiczna przeszłość oddziałuje na niepewną teraźniejszość. Wszystko to podszyte nieszczęśliwą miłością i sporą dawką erotyki.

Nadeszła jesień, a wraz z nią przemiany, jakich świat jeszcze nie widział. Zwierzęta wychodzą z lasów na dwóch łapach i zbierają się na wezwanie stworzeń, dla których życie i śmierć to zabawna gra. Niedobitki ludzi wyławiane są przez Myśliwych i poddawane kolektywnemu mordowi. Ziemia spływa krwią osobników, których pochodzenie nie jest wiadome.

Jeden z przybyszów, który błądzi po nowym świecie jak we śnie, nie może okiełznać uciekającego szybciej niż innym czasu, zrozumieć, czym jest gnijąca masa ciała, przypominająca jego żonę, i gdzie właściwie podziała się rzeczywistość, w której żyli wraz z córką.

Surrealistyczna opowieść o powrocie do pierwotnych instynktów, odnawianiu się starego świata, z którym ludzie nie chcą współpracować. O wspomnieniu miłości i zdrady, którymi podszyta jest przeszłość, niepozwalająca nadejść lepszym czasom.

Rozpoczyna się polowanie na kaczki, bo ostatnim ratunkiem dla żyjących jest śmierć.

 

„Polowanie na kaczki” Macieja Kaźmierczaka w przedsprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code