„Królestwo gore” Łukasza Radeckiego już w kwietniu!

Wydawnictwa Videograf S.A. zapowiedziały na kwiecień premierę jednej z najbardziej oczekiwanych książek w gatunku ekstremalnego horroru: „Królestwo Gore” Łukasza Radeckiego. Co istotne, w najbliższym czasie pojawią się trzy książki tego autora (jedną będzie oczywiście kontynuacja w duecie z Robertem Cichowlasem „Zombie.pl”).

OPIS WYDAWCY:

„Na kwiecień przygotowaliśmy też książkę, jakiej w Polsce jeszcze oficjalnie nie wydano: Królestwo Gore Łukasza Radeckiego. Nieprzypadkowo będzie miała premierę mniej więcej w tym samym czasie co Radykalni.Terror Przemysława Piotrowskiego. Wróbelki ćwierkają, że obaj autorzy będą wspólnie promować swoje książki na tegorocznych Targach Książki w Warszawie.

Wstrząsające historie mistrza gatunku i laureata Nagrody Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Bezlitosna podróż przez ludzkie koszmary i potworności, bezdyskusyjny dowód na to, że horror ekstremalny jest kolejnym krokiem rozwojowym literatury naturalizmu. Oto świat patologii, okrucieństwa i zbrodni, jakie czyni człowiek. Thriller i horror w natężeniu dla czytelników o naprawdę mocnych nerwach. Bezprecedensowy przykład najbrutalniejszej odmiany literatury w Polsce.

„Mr. Radecki kolejny raz udowadnia że polska scena horroru ma się świetnie! „KRÓLESTWO GORE” jest ucztą dla oczu, mózgu, ducha, zmysłów i czegokolwiek co sobie życzysz. ”
Wojciech SŁOŃ WSRH D666a” Zawadzki

„Ta książka to istna domena paskudnej dosłowności!… ale w najlepszym ze swych znaczeń.”
Jakub Ćwiek

„Radecki w mistrzowski sposób łączy horror społecznie zaangażowany z estetyką gore. To pełnokrwista groza, naturalistyczny horror,to brutalne historie o ludzkiej słabości i genezie grzechu. ”
Krzysztof Płotka (old weirdman), pessimus.pl

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code