Dom Strachu Haunted w Katowicach

Popularne ostatnio domy strachu bywają często jarmarczną rozrywką, na którą zapraszają nas uliczni naganiacze. Bywają jednak takie, które zakładają pasjonaci literatury grozy i sprawnie łączą fabularną fikcję z rozrywką. A prawdziwy nastrój grozy osiąga się tylko poprzez straszną historię. Tu ją spotkacie.

Jak piszą sami twórcy:

„Dziś już niewiele zostało z opowiadań o makabrze, jaka miała miejsce w mieszkaniu przy ulicy Dębowej w Katowicach. Została garść osób, które mogłyby cokolwiek o wydarzeniach sprzed prawie stu lat pamiętać. Nikłe są również szanse na to, że którakolwiek z nich coś jeszcze powie o zgrozie jaka dotknęła mieszkającą tam rodzinę. Wiadome jest, że od czasu tragedii wiele razy próbowano tam zamieszkać, jednak za każdym razem nowi lokatorzy szybko decydowali się na opuszczenie mieszkania. Niektórzy z wyprowadzających się przyznawali, że powodem są dziwne zdarzenia jakie mają w lokalu miejsce, inni mówili wprost, że w mieszkaniu straszy.

W 2016 roku plotki dotarły do naszych znajomych, badających zjawiska paranormalne. Był to czas, w którym nosiliśmy się zamiarem otworzenia domu strachów i gdy tylko usłyszeliśmy o mieszkaniu przy ulicy Dębowej, zdecydowaliśmy, że będzie ono idealnym miejscem na zrealizowanie naszych planów. Choć na każdym kroku było nam to odradzane, dotarliśmy do dzienników wspominających o wydarzeniach jakie miały tam miejsce jesienią roku 1923. Na podstawie tych wstrząsających, choć niestety szczątkowych informacji, postanowiliśmy stworzyć pierwszy scenariusz domu strachów Haunted, na który zapraszamy najodważniejszych”.

FANPAGE NA FACEBOOKU

STRONA INTERNETOWA – ZAREZERWUJ.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code