“Polowanie na kaczki” Macieja Kaźmierczaka w przedsprzedaży

„Polowanie na kaczki” to nowa książka Macieja Kaźmierczaka, autora świetnej „Zwierzyny”.  Możecie nabyć ją w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Dom Horroru. Jest to osobliwa powieść osadzona w surrealistycznym świecie przesyconym grozą i strachem. Tajemnicza apokalipsa i traumatyczne życie bohaterów, których tragiczna przeszłość oddziałuje na niepewną teraźniejszość. Wszystko to podszyte nieszczęśliwą miłością i sporą dawką erotyki.

Nadeszła jesień, a wraz z nią przemiany, jakich świat jeszcze nie widział. Zwierzęta wychodzą z lasów na dwóch łapach i zbierają się na wezwanie stworzeń, dla których życie i śmierć to zabawna gra. Niedobitki ludzi wyławiane są przez Myśliwych i poddawane kolektywnemu mordowi. Ziemia spływa krwią osobników, których pochodzenie nie jest wiadome.

Jeden z przybyszów, który błądzi po nowym świecie jak we śnie, nie może okiełznać uciekającego szybciej niż innym czasu, zrozumieć, czym jest gnijąca masa ciała, przypominająca jego żonę, i gdzie właściwie podziała się rzeczywistość, w której żyli wraz z córką.

Surrealistyczna opowieść o powrocie do pierwotnych instynktów, odnawianiu się starego świata, z którym ludzie nie chcą współpracować. O wspomnieniu miłości i zdrady, którymi podszyta jest przeszłość, niepozwalająca nadejść lepszym czasom.

Rozpoczyna się polowanie na kaczki, bo ostatnim ratunkiem dla żyjących jest śmierć.

 

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code