10 edycja konwentu Fantasmagoria w Gnieźnie

Konwent Fantasmagoria to jedno z pierwszych wydarzeń tego roku dla miłośników szeroko pojętej fantastyki. Sami organizatorzy piszą o swojej imprezie następująco:

“Rynek konwentów w Polsce rozrasta się coraz intensywniej oferując uczestnikom szeroki wachlarz imprez: od wydarzeń ogromnych i naszpikowanych atrakcjami, po te całkiem kameralne, stawiające na bardziej bezpośredni kontakt z twórcami i środowiskiem fanowskim. Wierzymy, że pomimo iż duży może więcej, to mały potrafi lepiej. Jeśli zatem szukasz konwentu właśnie tego drugiego typu, koniecznie odwiedź Gniezno między 8 a 10 lutego 2019 roku.

10. Konwent Fantastyki Fantasmagoria jest wydarzeniem tworzonym przez pasjonatów dbających przede wszystkim o wysoki poziom merytoryczny punktów programu, przyjazną, rodzinną atmosferę oraz bezpieczeństwo uczestników. Pracujemy wolontariacko, aby zapewnić Wam darmowy dostęp do kultury i zaprezentować wszystko, co w fantastyce najlepsze.

Na odwiedzających czekają sale tematyczne: prelekcyjna, warsztatowa, mangowa, larpowa, RPG oraz games room. Nie zabraknie również przestrzeni dla wystaw (w tej edycji dedykowanych horrorowi i Star Wars), strefy relaksu oraz ciekawych stoisk handlowych. Oprócz spotkań i paneli dyskusyjnych z gośćmi literackimi konwentowicze będą mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i tradycyjnym już, późnonocnym karaoke. Organizujemy także konkurs cosplay. Wstęp na wydarzenie, włącznie z możliwością noclegu w sleeproomie, jest całkowicie darmowy. Wystarczy uprzednio zarejestrować się korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej konwentu pod adresem: www.konwentfantasmagoria.pl.

Zapraszamy”!

Najważniejsze informacje w skrócie:
Czas: 8-10 lutego 2019.
Miejsce: Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury, ul. Łubieńskiego 11, Gniezno. link
Wstęp: darmowy, po uprzedniej rejestracji. link
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, Stowarzyszenie Fantasmagoria
Więcej informacji: www.konwentfntasmagoria.pl oraz FB: link

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code