26 stycznia – spotkanie z Robertem J. Szmidtem we Wrocławiu

Premiera drugiej części „Szczurów Wrocławia” coraz bliżej!

Już 30 stycznia do księgarń trafi wyczekiwana kontynuacja najlepiej sprzedającej się i najbardziej krwawej polskiej apokalipsy zombie. A kilka dni wcześniej Empik oraz wydawnictwo Insignis zapraszają na specjalnie przedpremierowe spotkanie z Robertem J. Szmidtem – oczywiście we Wrocławiu! Na spotkaniu obecni będą także: Robert Rajszczak, twórca okładki oraz grafik wydania kolekcjonerskiego, a także Piotr T. Dudek, autor opowiadania, które również można znaleźć w tomie „Kraty”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 stycznia o 16.00 w salonie Empik Wrocław Renoma przy ul. Świdnickiej 40.

„Szczury Wrocławia. Kraty” to powieść osadzona w niesamowitych realiach: akcja rozgrywa się we Wrocławiu w mrocznych, absurdalnych i przesiąkniętych bimbrem czasach najgorszej komuny. Opowiada o walce oddziałów zomo z epidemią czarnej ospy oraz… hordami zombie.
„Szczury Wrocławia. Kraty”, podobnie jak część pierwsza, to także eksperyment literacki: postaciami dramatu są rzeczywiste osoby, zgłaszające się do autora, by je uśmiercił na kartach swojego dzieła.

Zamów książkę w przedsprzedaży. Ostatnie sztuki limitowanej wersji w twardej oprawie (tylko 1000 egz.) dostępne w Empik.com

Na Swiatksiazki.pl książka miękka w rewelacyjnej cenie:

Przeczytaj już teraz fragment powieści „Szczury Wrocławia.Kraty”:

 

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code