Grzegorz Gajek “Sen, brat śmierci” – darmowy e-book

 Grzegorz Gajek, dobrze znany słuchaczom audycji Misterium Grozy, udostępnił darmowy e-book “Sen, brat śmierci” zawierający jego dawniejsze opowiadania.

Jak sam autor pisze:

“Świat nie jest tym, czym się wydaje. Rzeczywistość od ułudy oddziela cienka ściana snu. Czy odważysz się przejść na jej drugą stronę? „Sen, brat śmierci” to zbiór jedenastu onirycznych opowiadań, których bohaterowie stają na krawędzi koszmaru, w którym nic nie jest pewne, ani stałe”.

Link, pod którym znajdziecie zbiór opowiadań:
“Sen, brat śmierci”

Grzegorz Gajek – urodzony 28 lipca A.D. 1987. Z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania mitolog. Autor powieści „Szaleństwo przychodzi nocą”, „Ciemna strona księżyca” i „Malowidło”. Jego teksty ukazywały się w popularnych czasopismach (Fantastyka Wydanie Specjalne, SFFiH oraz Magazyn fantastyczny) i e-zinach (Esensja, Qfant), a także w różnych antologiach (m.in. „31.10. Wioska przeklętych”, „Księga wampirów”, „Вizarro Bazar”, „Zombiefilia”). Zagorzały fan Wielkiej Trójcy: Lema, Lovecrafta i Tolkiena oraz reprezentowanych przez nich gatunków fantastyki. Prywatnie fajczarz, muzykant od siedmiu boleści i amator gier bez prądu.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code