“Tajemne oblicze świata” – gra paragrafowa autorstwa Mikołaja Kołyszki

 Wspominaliśmy kilka dni temu Mikołaja Kołyszkę, jako autora prac naukowych i publicystycznych związanych z literaturą grozy. Otóż wspólnie ze studiem SEVENTHTEAR stworzył on również grę paragrafową Tajemne oblicze świata, która otrzymuje sporo pozytywnych opinii i powinna zadowolić fanów gatunku.

“Tajemne oblicze świata to mobilna wersja gry paragrafowej autorstwa Mikołaja Kołyszki. Interaktywnej rozrywki w której to ty masz na wszystko wpływ.
Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś nagle mógł poznać myśli innych ludzi? Fascynujące, nieprawdaż? A może nie do końca? W końcu taki dar… No właśnie – to dar, czy przekleństwo? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi dostarcza Tajemne Oblicze Świata. Wciel się w postać spieszącego się do pracy mężczyzny, który wbrew swej woli obdarowany został zdolnościami daleko wybiegającymi poza “rzeczywisty” świat…” (opis za Google Play).

Powoli wkraczając w fabułę gry, muszę stwierdzić, że czeka nas interesująca przygoda, a oczywista dla tego typu gier możliwość kreowania historii za pomocą naszych wyborów, dostarcza tylko większego dreszczyku emocji. Całość dopełnia klimatyczna muzyka i estetyczna szata graficzna.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code