Wsparcie dla audycji „Tchnienie Grozy”

„Tchnienie Grozy” to istniejąca już wiele lat audycja, która prezentuje swoim słuchaczom cykl audiobooków złożony z opowiadań autorów zarówno szeroko znanych, jak i dopiero debiutujących. Jacek stara się zawsze wytworzyć w nich odpowiedni nastrój, który znakomicie trafia w serca ceniące sobie mroczne historie.

Tym razem działania „Tchnienia Grozy” poszły krok dalej w celu zrealizowania marzenia o coraz profesjonalniej produkcji nagrań. Chcemy więc poinformować, że wszyscy zainteresowani, mogą wesprzeć ten ruch zapoznając się z informacją na portalu patronite.pl:

„Tchnienie Grozy ma swój profil na Patronite! Jeśli doceniasz już ponad setkę audycji i lubisz słuchać za darmo opowiadań grozy, to możesz wesprzeć Tchnienie właśnie na Patronite. Jest to serwis dla twórców wspieranych przez fanów. Pieniądze zebrane w ten sposób w pierwszej kolejności poszłyby na regularne nagrywanie w prawdziwym studiu (koniec z prowizorką!) oraz sprzęt. Przez dziesięć lat Tchnienie pochłonęło trochę pieniędzy (mikrofony, domena, serwer, próby tworzenia amatorskich pomieszczeń do nagrywania) i setki godzin pracy (każdy odcinek pochłania łącznie około trzykrotnie więcej czasu w porównaniu do finalnego odcinka). Wesprzeć można już za 5 zł – koszt naprawdę znikomy jeśli porównacie to z cenami audiobooków dostępnych w sieci”. (opis za Tchnienie Grozy)

WESPRZYJ TCHNIENIE GROZY

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code