Spotkanie autorskie: Mikołaj Marcela “Bycie w śmierci. Athanatopia”

Dziś już oficjalnie miło mi poinformować i zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie, które poprowadzę z Mikołajem Marcelą 3 marca od godziny 19-tej w krakowskiej Kawiarni Literackiej.

Na spotkaniu w dużej mierze skupimy się na najnowszej powieści autora Bycie w śmierci. Athanatopia, ale nie omieszkam poprowadzić rozmowy na bardziej rozbudowane tory związane z szeroko pojętą tematyką horroru jak i popkultury. Z pewnością nie zabraknie również treści natury fiolozoficznej i tanatologicznej – jak sami wiecie to właśnie śmierć jest jednym z głównych elementów wspomnianej książki.

Jak piszą sami organizatorzy: “Książka Marceli to trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. To nieszablonowa, niepokojąca i wyłamująca się regułom literacka wizja świata, w którym śmierć nie jest już kresem życia. Książka o żywych trupach, jakiej jeszcze nie było, łącząca w sobie elementy science fiction, powieści obyczajowej i eseju filozoficznego”.

Zapraszam na stronę oficjalną wydarzenia:
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM MARCELĄ

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code