Łukasz Radecki “Nienasycony” (PHANTOM BOOKS HORROR)

Okładkę swojej pierwszej książki w weekend zaprezentowało wydawnictwo PHANTOM BOOKS HORROR. Jest nią nowa powieść Łukasza Radeckiego “Nienasycony”, będąca horrorem rozgrywającym się na trzech płaszczyznach czasowych. Misterium Grozy objęło książkę swoim patronatem.

Jeśli lubicie horrory z elementami historycznymi, to z pewnością ten Was mocno zainteresuje tym bardziej, że sam autor doskonale orientuje się w opisywanych przez siebie realiach, łącząc fakty z krwawą, demoniczną wyobraźnią oraz współczesnym okultyzmem.

“Wydawnictwo Phantom Books Horror nawiązuje oprawą graficzną i tematyką do ukazujących się w latach dziewięćdziesiątych w Polsce horrorów, takich wydawnictw i serii, jak Phantom Press International i Amber Horror. W ofercie PBH znajdziecie horrory o klasycznej tematyce tamtych czasów, które cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. W tym roku mamy zamiar wydać przynajmniej cztery powieści. Zaczynamy od horroru Łukasza Radeckiego – „Nienasycony”.

To opowieść dziejąca się na kilku płaszczyznach czasowych, zaś sama historia rozpoczyna się w XIV wieku, w trakcie wojen, które toczył zakon krzyżacki na ziemi litewskiej, aby przejść do czasów współczesnych, gdzie kilkoro przyjaciół przywołuje demona, by za jego sprawą zemścić się na dziewczynie, która odrzuciła względy jednego z nich.

Łukasz Radecki barwnie opisuje zamierzchłe czasy i przeplata je z czasami dzisiejszymi, racząc czytelnika mocnymi i krwawymi scenami.

Wszyscy miłośnicy horrorów Grahama Mastertona i F. Paula Wilsona powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ w twórczości autora z dawnych ziem krzyżackich odnajdą elementy charakterystyczne dla Złotej Ery Horroru w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z NIENASYCONYM.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code