Przemysław Piotrowski “Radykalni” – już za miesiąc!

Jedna z bardziej kontrowersyjnych książek, które ostatnio wzbudzają wiele dyskusji w internecie, trafiła właśnie do drukarni. Za miesiąc premiera “Radykalnych. Terroru” Przemysława Piotrowskiego.

Przemysława Piotrowskiego znacie już z dwóch powieści omówionych w Misterium Grozy. Ostatnia, “Droga do piekła”, mocno piętnowała świat mediów oraz czerpała z teorii spiskowych. Obecna zdaje się kreślić czarny scenariusz przyszłości Europy, przed którym strach wzbudza ogromne emocje. Jak doszło do powstania “Radykalnych”? Jaką ścieżką idzie wyobraźnia autora? O tym z pewnością porozmawiam z nim w jednej z nadchodzących audycji!

Fragment powieści jest dostępny w postaci dodatku do nowego numeru magazynu “OkoLica Strachu”.

Opis okładkowy:

“Rok 2023. Europa powoli traci integralność, a wielomilionowa migracja muzułmanów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu zalewa targany konfliktami kontynent. Układ z Schengen to przeszłość, strefy szariatu w największych metropoliach rozrastają się w zastraszającym tempie, imigranckie getta toczy rak radykalnego islamu. W odpowiedzi do głosu zaczyna dochodzić skrajna prawica.

Kuba Polak na wymianie studenckiej w Hiszpanii zakochuje się w pięknej Arabce, z którą spodziewa się dziecka. Jego szczęście nie trwa jednak długo, wybranka pada ofiarą zabójstwa honorowego, a on wraz ze swoim przyjacielem Michałem ledwo uchodzą z życiem. Kiedy uprowadzona zostaje partnerka Michała, mężczyźni wraz z jej bratem Krzyśkiem, żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, ruszają za mordercami Nawal i porywaczami Moniki. Ich droga przez tętniącą wzbierającą nienawiścią Europę staje się dla młodych ludzi przeprawą przez piekło.

“Radykalni. Terror” to mroczna wizja Starego Kontynentu, która wcale nie jest tak nieprawdopodobna i odległa, jak mogłoby się nam wydawać. To historia młodych ludzi, którzy wkraczają w życie, gdy świat zaczyna trząść się w posadach, aby wkrótce runąć i zalać wszystkich falą niewyobrażalnego okrucieństwa. To dopiero początek. Wojna jest nieuchronna. Ludzie znów będą zabijać w imię Boga…”.

Pełna wersja okładki:

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code